Novinky

Hurá, zahájili jsme sezónu

Po vcelku divokém jaru, plném nečekaných zpráv a emocí na všech frontách, jsme s očekáváním opět odstartovali sezónu. A tak doufáme že si k nám najdou cestu všichni ti co si potřebují zaslouženě oddechnout a po tom všem trochu zvolnit a nabrat síly na všechny budoucí výzvy. Ideální je to se sklenkou vína a naštěstí u nás na Moravě to ke sklípku ani vínu není nikdy moc daleko. Konkrétně u nás na dvoře je to asi 15 kroků :D

Hurá od 24.5 konečně otevřeno

Jsme moc rádi, že se situace zlepšila natolik, že jsme mohli 24. května opět otevřít a začít se těšit na nové hosty. PRODEJ LETNÍCH TERMÍNŮ FUNGUJE! REZERVUJTE VČAS, ZÁJEM BUDE VĚTŠÍ NEŽ OBVYKLE!

Brzy očekáváme plné otevření.

Pro firemní klienty jsme stále v provozu. Brzy očekáváme plné otevření. Zálohy aktuálně vyžadujeme až měsíc před příjezdem, v případě vládních omezení jsou vratné.

PRODEJ LETNÍCH TERMÍNŮ FUNGUJE! REZERVUJTE VČAS,
ZÁJEM BUDE VĚTŠÍ NEŽ OBVYKLE!

Aktuálně neleníme a vylepšujeme co se dá, tak abychom byli připraveni na sezónu, doufáme že se vám u nás bude líbit a že si dovolenou na Moravě užijete s radostí a sklenkou dobrého vína k tomu…

Hurá! Od 25. května ubytováváme bez omezení.

Tak jsme se všichni konečně dočkali a opět můžeme nabízet naše ubytování veřejnosti. Během této doby jsme ale nelenili a vzali to jako výzvu dohnat co jsme běžně nestíhali. Pracovali jsme na úpravách společného dvora, takže nám tu vyrostl malý sklípek, který bude do konce června dokončen a v červenci v něm již můžete ochutnat sklenku dobrého vína. Přibyl nám tu také velký plynový gril a samozřejmě pro děti nesmí chybět menší bazén. Takže se těšíme na nové návštěvníky a doufáme že si návštěvu u nás na Moravě opravdu užijete.

Letní sezóna 2020 aneb jak to letos vypadá s dovolenou, cestováním či ubytováním

Dle aktuálních informací je ubytování možné již od 25. května.

Všichni pevně doufáme, že aktuální omezení již brzy skončí a ubytování pro letní sezónu bude opět plně v provozu. Cestování za hranice ČR během letní sezóny očekáváme s řadou omezení a spíše komplikované. Proto spousta z nás tak stráví dovolenou v naší krásné zemi, která nám však má hodně co nabídnout a Jižní Morava není vyjímkou. Zároveň to znamená, že zájem o ubytovací služby bude větší než minulých letech a v průběhu dubna až června budou většiny kapacit na letní prázdniny vyprodány. Pokud tedy zvažujete objednání dovolené či přesun již rezervovaného termínu letní dovolené a potřebuje vybrat datum, které vám bude co nejvíce vyhovovat, udělejte tak prosím co nejdříve. Aktuální stav volných kapacit naleznete v kalendáři obsazenosti, zde je možné také pobyt rezervovat online. Potřebujete-li poradit neváhejte a zavolejte +420773885567.

Bezplatná možnost změny termínů ubytování pro stávající zaplacené rezervace

Všem klientům, jejichž rezervované ubytování je znemožněno vládním nařízením nabízíme bezplatnou změnu termínu ubytování na termíny mimo tato omezení. Vaše ubytování je možné přeložit na vámi vybraný termín, letos či příští rok, s ohledem na volné kapacity, které naleznete v našem kalendáři obsazenosti. Vaše zaplacené zálohy se tedy použijí pro nový termín a na místě pak doplatíte pouze aktuální zbytek ceny ubytování, ceny ubytování za osobu a noc se nemění a zůstávají stejné jako v roce 2019 :) Potřebujete-li poradit neváhejte a zavolejte +420773885567.

Dle aktuálních informací je ubytování možné od 8. června

K týdennímu pobytu u nás dostane lahvinku dobrého vína od místního vinaře

I nadále podporujeme místní vinaře a k týdennímu pobytu od nás při příjezdu dostanete lahvinku dobrého vína. A když vám bude chutnat, o čemž jsme přesvědčeni, můžete si jich přímo u vinaře ve sklípku zakoupit více. Není lepšího dárku z Moravy jak slušná zásoba dobrého vína, podpoříte spolu s námi místní vinaře a ještě si pochutnáte. Jen pak musíte dávat pozor, aby se vám na zpáteční cestu, do auta vešli i vaše děti :)