Obchodní podmínky

UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ
Ubytováním v soukromí se rozumí krátkodobé ubytování v rodinném domě, v našem případě obýváme přízemí a samostatné podkrovní apartmány jsou vyhrazeny pro hosty. Apartmány jsou plně vybaveny s kuchyňkou a sociálním zařízením. Apartmány mají přístup za dvora po samostatném schodišti, dvůr je společný, hosté mají samostatné posezení pod pergolou a možnost úschovy kol.

NEKUŘÁCKÉ UBYTOVÁNÍ:
V celém objektu ubytování je přísný zákaz kouření, vyjma k tomu určených venkovních prostor pod venkovní pergolou.

NOČNÍ KLID:
Dodržujeme noční klid 22.00 – 06.00 hod. Zákaz pořádání párty, oslav, večírků, grilovaček a jiných hlučných aktivit po 22.00.

REZERVACE, ZÁLOHA, STORNOPOPLATKY:
Rezervace ubytování je závazná po zaplacení celkové ceny nebo zálohy ve výši záloh 50% z celkově objednaných služeb s doplatkem při příjezdu v hotovosti či kartou. Na Vaši platbu čekáme maximálně 7 dnů od vaší rezervace. V případě neuhrazení bude rezervace automaticky zrušena a apartmá uvolněno pro další zájemce. Jeden měsíc a více před objednaným termínem je stornopolatek 10% zaplacené zálohy. Méně jak jeden měsíc před objednaným termínem, nebo bez předchozí písemné dohody o nenastoupení na objednaný pobyt je storno poplatek 100% výše zaplacené zálohy.)

V případě, že nedorazí objednaný počet osob na pokoje, je účtována domluvená cena i za neobsazená lůžka, případně rozdíl pokrývá záloha nebo část zálohy. Možnost přesunutí na jiný termín je možný, po dohodě. Objednáním ubytování a zaplacením zálohy souhlasíte s našimi všeobecnými obchodními podmínkami, dodržováním ubytovacího řádu a doplacením služeb jak byly objednány. V případě závažného porušení podmínek ubytování, jako je kouření v apartmánech, nedodržování nočního klidu i přes upozornění a jiné je provozovatel oprávněn vykázat ubytované z ubytování a to bez náhrady již zaplacených služeb. Návštěvy neubytovaných osob jsou možné pouze s vědomím provozovatele a pouze v denních hodinách. V případě zásahu vyšší moci (mimořádných událostí, katastrof, epidemií, rozhodnutí státních orgánů či jiných veřejnoprávních orgánů) neneseme odpovědnost za nemožnost poskytnutí služby, ale nabízíme možnost změny termínu ubytování na dobu mimo tato omezení a s ohledem na volné kapacity ubytování nebo vrácení plné částky zpět na váš účet. Děkujeme za pochopení.

DOMÁCÍ MAZLÍČKY NEUBYTOVÁVÁME:
Domácí mazlíčky a jiná zvířata neubytováváme, nevozte je s sebou prosím.

ROZSAH SLUŽEB:
Stravu nenabízíme ale apartmá má vybavený kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnnou troubou, indukční plotýnkou, veškerými kuchyňskými a jídelní potřebami. Ubytování je v soukromí, v podkroví našeho rodinného domu, apartmány jsou přístupné ze společného dvora po samostatném schodišti. Dva apartmány, severní a jižní, každý o ploše 35m2, obývací pokoj se smart TV, manželskou postelí, dvěma jednolůžky a rozkládací pohovkou pro 2 osoby.  V apartmá samostatná koupelna se sprchovým koutem, WC, umyvadlem, pračkou, žehličkou. Poskytujeme veškeré lůžkoviny (prostěradla, polštáře peřiny, povlečení) dle objednaného počtu osob a pro každého menší osušku. V případě potřeby je k dispozici mobilní klimatizace. V rámci ochoty hostů třídíme odpady. Parkování pro ubytované je možné zdarma před domem na soukromém parkovacím stání. Nejsme rekreační zařízení a poskytujeme především ubytování v samostatných apartmánech a zázemí pro vaše cesty a výlety do okolí, nenabízíme doplňkové služby jako jsou wellness služby, stravování, posilovnu, sportoviště atd. Běžné zázemí jako posezení pod pergolou, gril, společný dvůr pro děti a úschova kol či domácí sauna je k dispozici, vše s přihlédnutím na noční klid.

DOHLED A POMOC:
V přízemí ubytování bydlíme a staráme se aby hostům nic nechybělo, takže rádi vyjde vstříc zapůjčením čehokoliv co vám bude během ubytování chybět, ať už deka na piknik či nafukovací kruh na plovárnu, či poradíme kam vyrazit v okolí nebo kde nakoupit dobré víno.